poniedziałek, 28 grudnia 2015

PREZENTY DLA PÓŁTORAROCZNEGO DZIECKA - GWIAZDKA UFOLINKA :)
Za nami drugie Boże Narodzenie z naszym małym chłopaczkiem :) O tym jak wyglądała pierwsza Gwiazka Ufolinka możecie poczytać tutaj.
W tym roku synek przeżył je bardziej świadomie. Chociaż myślę, że dopiero w przyszłym roku będzie radość z choinki, prezentów i świątecznej atmosfery.
Choć synek wydaje się rozumieć już niemal wszystko, to widać że święta są jeszcze dla niego abstrakcją :) 
Spędziliśmy je w gronie najbliższych. Wigilię u jednych rodziców, a pierwsze święto u drugich. W drugi dzień świąt o zmroku chcieliśmy iść na spacer na starówkę, która jest przepięknie oświetlona i przyozdobiona, ale plany pokrzyżował nam porywisty wiatr. 

Dzięki świętom Ufolinek poszerzył swoje słownictwo o świąteczne słowa typu: choinka, bombka, mikołaj. Dostał też masę prezentów. Wśród nich: sanki (czekamy na śnieg!!), jeździk, namiot, kuchnię, pluszaki oraz aż pięć książeczek. Nawet z Klubu Malucha przyszedł z prezentem. Dostał pociąg :) Jednak największą furorę zrobiła gadająca papuga Klara. To sprytne interaktywne zwierzątko, które powtarza po Tobie wszystko co powiesz. Ubaw po pachy :D 


1 komentarz:

  1. Tych wszystkich zabawek na rynku jest teraz od groma! Moja chrześnica osttanio zarzyczyła sobie odkurzacz! Rośnie z niej mała pednantka. ięc jak znalazłam taki mały zabawkowy odkurzacz to się okazało że za mało rzeczy wciąga i gwiazda zażyczyła sobi prawdzywy mini odkurzacz.. No ale czego się nie robi dla ukochanej chrześnicy :) No i od czego sa pożyczki chwilówki przez internet :)

    OdpowiedzUsuń