piątek, 8 maja 2015

PIRAMIDKA Z KÓŁEK FISHER PRICE


Piramidkę z kółek Fisher Price kupiliśmy Ufolinkowi w grudniu w Biedronce w bardzo okazyjnej cenie 25 zł. W Smyku kosztuje jeszcze raz tyle. • Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia.
 • W skład zabawki wchodzi 5 kolorowych, plastikowych kółeczek i stojak.
 • Najmniejsze kółeczko znajdujące się na samym szczycie piramidki jest z wierzchu przezroczyste, a wewnątrz posiada ruchome elementy. Różnokolorowe koraliki, wirujące na mieniącej się, metalizowanej powierzchni, dają ciekawe efekty wizualne. 
 • Dzięki zabawce dziecko uczy się koordynacji wzrokowo–ruchowej oraz dopasowywania elementów. 
 • Piramidka Fisher Price może być również wykorzystana do nauki pojęć: małe, większe, mniejsze, największe, najmniejsze, porównywania wielkości oraz nauki kolorów. 
 • Zabawką dziecko może bawić się na kilka sposobów. Można turlać kółeczka, rzucać nimi do celu, uderzać jednym o drugie itp.


Ufolinek uwielbia tą zabawkę. Od trzech miesięcy poświęca jej codziennie sporo czasu. Na początku tylko zdejmował kółeczka i je gryzł. Teraz próbuje je wkładać na stojak. Lubi uderzać jednym kółkiem o drugie, a także turlać kółeczko i podążać za nim. Od dwóch dni ogromną radość zarówno jemu jak i nam sprawia zabawa w przynoszenie kółeczka. Mówię "Synku gdzie jest kółko? Przynieś mamie kółko". A on lokalizuje kółeczko i szybko mi je przynosi. Mówię "Dziękuję synku. Zasłużyłeś na buziaka". Widać, że jest z siebie bardzo dumny. A my z niego jeszcze bardziej :)

3 komentarze:

 1. Lubię zabawki Fisher Price, jakoś darzę je zaufaniem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to naprawdę świetna firma. My teraz czaimy się na szczeniaczka uczniaczka :)

   Usuń
 2. moja córeczka ma kolkę spowodowaną nietolerancją laktozy, pediatra polecił nam kropelki kolaktaz,a które dodaję do każdej porcji mleka co łagodzi jej ból

  OdpowiedzUsuń