sobota, 11 kwietnia 2015

CHODZIK PCHACZ GAWĘDZIARZ VTECH


Chodzik dostaliśmy w spadku po synku mojej kuzynki. Niestety mamy wersję angielską, ponieważ kuzynka mieszka w Szkocji. • Zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-36 m-cy.

 • Zabawka łączy funkcje chodzika i platformy edukacyjnej.

 • Koła z bieżnikiem, wygodny uchwyt i trwałe wykonanie zapewnia dziecku wsparcie przy nauce stawiania pierwszych kroków.
 • Interaktywny panel edukacyjny jest zdejmowany i może służyć jako osobna zabawka.
 • Uczy słówek, literek, kolorów i kształtów. 
 • Motylek, piesek, pianinko, zdejmowana słuchawka grzechotka i inne ruchome elementy zachęcają dziecko do zabawy i rozwijają zdolności manualne.
 • Łatwy w montażu i zajmuje mało miejsca po złożeniu.

Ufolinek póki co korzysta z funkcji platformy edukacyjnej. Chodzik jest oparty o stolik aby się nie przesuwał. Ufolinek przy nim staje i naciska co tylko się da. Sprawia mu to wiele frajdy i potrafi zająć na dłuższy czas. Pierwszą czynnością Ufolinka gdy po porannej toalecie ląduje na podłodze wśród zabawek jest zdjęcie słuchawki z pulpitu :) Śmieję się, że to jego centrum dowodzenia :)


Reasumując, to bardzo fajna zabawka interaktywna, potrafiąca zająć malucha na dłuższy czas. Ponadto rozwija zdolności motoryczne, manualne i umysłowe. Naprawdę warta polecenia.
Jedyny minus to zaporowa cena - około 180 zł. 
Bardzo się cieszę, że Ufolinek ją dostał, bo nie wiem czy byśmy mu kupili. Ale zawsze można zrobić zrzutę w rodzinie i sprawić na przykład pod choinkę :)


2 komentarze:

 1. hej mam pytanie jak zamontowac te tylne kola bo juznie wiem nie mam sily jak to zrobic jakas masakra :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówiąc nie jestem zwolenniczką chodzików, wolałabym dać dziecku pchacza albo jeździk, choć fakt, że może się tym chodzikiem dodatkowo bawić, ma jakieś plus.

  OdpowiedzUsuń